6 C
Skopje
вторник, јуни 28, 2022

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  4-годишно девојче ослепело поради грип, но е полошо за малку ќе умр ело од болеста, еве што се случило

  4-годишно девојче од Ајова ослепело и за малку ќе умрело од грип. Џејд Делузија, која оваа сезона не била вакцинирана против грип, се разболела пред...

  Едно добронамерен совет, подалеку од наши во странство – само лошо ќе сакаат да ви направат, да знаете само што ми се случи

  Пред шест години се решивме фамилијарно да се преселиме во Шведска. Моите родители најдоа работа преку едни пријатели од Босна кои ги запознале во...

  Дали e љубов и како да се опише: 71-годишна жена се омажи за нејзината 17-годишна вистинска љубов. Раскажува среќниот пар

  Што мислите за вистинската љубов, без разлика на разликата во годините? Секојдневно гледаме примери околу нас - постар маж, лудо вљубен во својата млада...

  И вие наросувате сол на прагот: Ако не го правите тоа, поскоро започнете, а еве и зошто

  Можеби изгледа чудно, но од памтивек, солта се користеше како средство за чистење. Сол – одлична супстанција за дезинфекција и чистење на разни предмети...

  Жени, не губете време! Еве кој е хороскопскиот знак со најголем „алат“

  Според книгата „Секстролоија“, постои поврзаност помеѓу хороскопскиот знак и големината на пенисот. Па, корисно е да се има оваа информација на ум.

  seks_smesno

  Овен

  Машките во знакот Овен имаат пенис со просечна должина, иако може да биде и малку поголем. Но, кај нив најмногу фасцинира нивната дебелина и фактот дека се сосема прави, со шилест врв. Неговите тестиси, иако се со големина на слива, најчесто се цврсти.

  Бик

  „Алатот“ на ова момче е најголем и најдобар меѓу останатите знаци во Зодијакот. Иако тестисите на Бикот му висат, тој секако има со што да се пофали, а тоа често и го прави.

  Близнаци

  Машките во овој знак можат да се пофалат со просечна големина на пенис, кој е дизајниран така што ги привлекува жените на кои инаку може да им биде одбивен нивниот карактер.

  Рак

  Како и остатокот од неговото тело, големината на пенисот на Ракот се движи околу просекот, иако е со пристојна дебелина. Но, нека не ве залажува големината на неговите тестиси – тоа е само виснат полупразен скротум.

  Лав

  Ситуацијата е слична како и кај Ракот, не е претерано долг, но е дебел. Лавот затоа пак, може да се пофали со големи тестиси.

  Девица

  На нивна радост, машките во знакот Девица се многу надарени. Можат да се пофалат со натпросечна должина на пенисот и обем кој ја воодушевува секоја дама.

  Вага

  Неговите интимни делови се прилично уредни. Иако не може да се пофали со некој голем обем, должината е просечна. Она што е специфично за Вагите се убаво формираните розови пениси кои немаат темни делови.

  Скорпија

  Мажот во знакот Скорпија е поздрав од повеќето момци во околината. Неговиот алат е најчесто дебел, со импозантна должина и прошаран со вени.

  Стрелец

  Иако овој пастув нема да победи во натпреварот за најдолг пенис, неговото секси тело и издржливост ќе го намалат тој недостаток.

  Јарец

  Машките Јарци не можат да се пофалат со некој голем пакет – пенисот им е мек и сплескан. Ниско виснатите тестиси покажуваат дека се работи за смирена личност, што не е многу позитивно за да би сакале дамите да имаат секс со нив.

  Водолија

  Водолијата сосема добро ги пополнува своите гаќи, но најголемиот дел од неговиот пакет отпаѓа на тестисите кои можат да бидат со големина на тениски топчиња.

  Риби

  Иако има сплескани тестиси, мажот во знакот Риби е прилично надарен, а неговиот пенис има совршена градба.

  Latest Posts

  4-годишно девојче ослепело поради грип, но е полошо за малку ќе умр ело од болеста, еве што се случило

  4-годишно девојче од Ајова ослепело и за малку ќе умрело од грип. Џејд Делузија, која оваа сезона не била вакцинирана против грип, се разболела пред...

  Едно добронамерен совет, подалеку од наши во странство – само лошо ќе сакаат да ви направат, да знаете само што ми се случи

  Пред шест години се решивме фамилијарно да се преселиме во Шведска. Моите родители најдоа работа преку едни пријатели од Босна кои ги запознале во...

  Дали e љубов и како да се опише: 71-годишна жена се омажи за нејзината 17-годишна вистинска љубов. Раскажува среќниот пар

  Што мислите за вистинската љубов, без разлика на разликата во годините? Секојдневно гледаме примери околу нас - постар маж, лудо вљубен во својата млада...

  И вие наросувате сол на прагот: Ако не го правите тоа, поскоро започнете, а еве и зошто

  Можеби изгледа чудно, но од памтивек, солта се користеше како средство за чистење. Сол – одлична супстанција за дезинфекција и чистење на разни предмети...

  АКТУЕЛНО

  Пред спиење ставам ракија на косата – неверојатен трик од мојата баба: Кога ќе се разбудите наутро ќе видите чудо

  Ќе ви ја откријам тајната на убавата и бујна коса што ми ја кажа баба ми, пред многу години, кога ја прашав како нејзината...

  (ВИДЕО)Како студентот пред целиот клас му докажа на професорот дека Бог постои!

  Едноставно и логично, дали ја знаете оваа приказна? Почетокот на дваесеттиот век… На Универзитетот во Берлин, професор ги предизвика студентите прашувајќи: Дали Бог создаде се...

  „Сега ќе ви раскажам како ме наместија да земaм жена од Албанија“

  Посредувањето за невести од Албанија за мажи од Балkaнскиот регион не е некој новитет, а за ваква солуција во љубовниот живот најчесто се одлучуваат...

  Отидов да се вакцинирам и и испратив фотографии на мајка ми. Таа ми одговори: „Па, ти си сега ОВЦА“ и така започна СЕМЕЈНИОТ КОНФЛИКТ

  Британецот по име Лоренс имал 23 години кога дознал дека никогаш не примил вакцина. Тој дозна за тоа во клиниката на...

  Ми рече, или вака ќе правиш, или да си ги собереш „парталите“ и да те нема – си ги собрав

  Човекот за кој се омажив, многу го сакав иимав чувство дека го познавам цел живот. Бевме долги години во врска и навистина изгледаше дека,...

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.