6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Жени, не губете време! Еве кој е хороскопскиот знак со најголем „алат“

  Според книгата „Секстролоија“, постои поврзаност помеѓу хороскопскиот знак и големината на пенисот. Па, корисно е да се има оваа информација на ум.

  seks_smesno

  Овен

  Машките во знакот Овен имаат пенис со просечна должина, иако може да биде и малку поголем. Но, кај нив најмногу фасцинира нивната дебелина и фактот дека се сосема прави, со шилест врв. Неговите тестиси, иако се со големина на слива, најчесто се цврсти.

  Бик

  „Алатот“ на ова момче е најголем и најдобар меѓу останатите знаци во Зодијакот. Иако тестисите на Бикот му висат, тој секако има со што да се пофали, а тоа често и го прави.

  Близнаци

  Машките во овој знак можат да се пофалат со просечна големина на пенис, кој е дизајниран така што ги привлекува жените на кои инаку може да им биде одбивен нивниот карактер.

  Рак

  Како и остатокот од неговото тело, големината на пенисот на Ракот се движи околу просекот, иако е со пристојна дебелина. Но, нека не ве залажува големината на неговите тестиси – тоа е само виснат полупразен скротум.

  Лав

  Ситуацијата е слична како и кај Ракот, не е претерано долг, но е дебел. Лавот затоа пак, може да се пофали со големи тестиси.

  Девица

  На нивна радост, машките во знакот Девица се многу надарени. Можат да се пофалат со натпросечна должина на пенисот и обем кој ја воодушевува секоја дама.

  Вага

  Неговите интимни делови се прилично уредни. Иако не може да се пофали со некој голем обем, должината е просечна. Она што е специфично за Вагите се убаво формираните розови пениси кои немаат темни делови.

  Скорпија

  Мажот во знакот Скорпија е поздрав од повеќето момци во околината. Неговиот алат е најчесто дебел, со импозантна должина и прошаран со вени.

  Стрелец

  Иако овој пастув нема да победи во натпреварот за најдолг пенис, неговото секси тело и издржливост ќе го намалат тој недостаток.

  Јарец

  Машките Јарци не можат да се пофалат со некој голем пакет – пенисот им е мек и сплескан. Ниско виснатите тестиси покажуваат дека се работи за смирена личност, што не е многу позитивно за да би сакале дамите да имаат секс со нив.

  Водолија

  Водолијата сосема добро ги пополнува своите гаќи, но најголемиот дел од неговиот пакет отпаѓа на тестисите кои можат да бидат со големина на тениски топчиња.

  Риби

  Иако има сплескани тестиси, мажот во знакот Риби е прилично надарен, а неговиот пенис има совршена градба.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.