6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Жежок танц кој ги распамети Скопјани: Излезе од автомобилот и мешаше со задникот сред раскрсница во главниот град

  “Репортер” објави видео од жежок танц на една девојка на улица во Скопје. Имено, на видеото се гледа како девојката, која е облечена во кратки џинс шорцеви, провокативно танцува и меша со задникот.

  Возачите кои биле зад нејзиното возило веднаш започнале да ја снимаат провокативната девојка, а видеото од нејзиното секси играње се споделува и на социјалните мрежи. Погледнете:

  Извор: Tocka.com.mk

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.