6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Емотивно – излегла во својот матурски фустан, а кога бабата го забележала деталот се расплакала

  Матурата е еден од најважните денови на секој млад човек, нешто што се памети цел живот.

  За Кејси, матурската вечер била нешто најважно, но се испоставило дека најемотивна тој ден била нејзината баба Доти.

  Не само што изгледала прекрасно, туку и нејзината матурска тоалета била инспирирана од нејзината баба. Кога се појавила, сите биле изненадени, а особено бабата.

  Бабата Доти истата таа тоалета ја носела на својата матура во 50-те години.

  Кога Кјеси била малечка, баба и и ја дала тоалетата за таа да си игра. Не ни чувствувала дека подоцна ќе ја види својата внука во неа, на нејзиниот посебен ден.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.