6 C
Skopje
сабота, мај 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ексклузивно – Нова фотографија и детал кои ја решаваат порно аферата на Карлеуша

  Порно сагата која деновиве го тресе регионот доби продолжение. Исплива нова скандалозна преписка меѓу фудбалерот и пејачката, како и нови експлицитни фотографии. 

  Јелена Карлеуша тврди дека на фотографиите не е таа и дека на нејзиниот полов орган има специфична бенка, а Курир вчера објави фотографија на која се гледа нејзината бенка и со тоа потврди дека на спорните фотки е Карлеуша.

  (фото принтскрин)

  Извор: Ubavinaizdravje.mk

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.