6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Докторот сакал да ѝ го исче прстот, а златарот прстенот – на крај го извадиле на овој начин

  “Impressive World” е страница на Фејсбук која објавила навистина импресивно видео.

  Станува збор за едноставен трик за кој никому не би му паднало на памет додека не го види.

  Како што се гледа на видеото, на жената ѝ се заглавил прстен на прстот.

  Погледнете како успешно ѝ бил отстранет:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.