6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Докторот му кажал да донесе примерок од неговата столица – кога видел што има во шишенцето…

  Многу добро знаеме дека хуморот е лек за многу работи, па потребно е во поголемиот дел од времето да бидеме насмеани и среќни.

  Мора да признаеме дека немаат сите луѓе смисла за хумор (некои очигледно се ‘оперирани’ од тоа), а постои и трет вид – како на пример луѓе кои што секогаш се подготвени да направат шега и да ги насмеат другите.

  Една девојка споделила фотографија со следниот опис: „Мојот татко неодамна доби 3Д принтер, па направи примерок од својата столица за секој доктор“ – напишала таа.

  Не се знае како реагирал докторот на овој подарок, но претпоставуваме дека кажал: „Ха, ха, ха… Генијално. Дојди сега ваму да ти удрам шлаканица“.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.