6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Доказ дека се се враќа: Украде пакет од пред туѓа врата, а тогаш и се случи ова (видео)

  Сигурносна камера сними жена која се обидува да украде пакет од тремот,а сето ова се одвивало на 26-тијануари 2018 година во Бодел, Вашингтон.

  Оваа девојка и незиното момче го здогледале пакетот кој бил на тремот, пред влезната врата, па застанале со автомобилот и таа истрчала и го грабнала пакетот, но тогаш кармата ја научи на лекција.

  Додека трчаше да се врати во автомобилот, таа падна и ја скрпи ногата. Нејзиното момче и притрча на помош и сепак успејаа да о украдат пакетот. Сопственичката на куќата после случката се огласил, и кажала дека во кутијата имало само лекови за нејзиниот сопруг.

  Но погледнете како се одвиваше кражбата:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.