6 C
Skopje
петок, февруари 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Дознала дека тој ја има изневерувано па му испратила порака која никогаш нема да ја заборави (фото)

  Сопруга дознала дека сопругот ја изневерува па му оставила порака која се памети.

  Пораката гласела вака:

  -Пред да се вратиш од бизнис патување, сакав да те известам дека имав мала незгода додека се обидував да го паркирам џипот.
  За среќа јас сум добро, немој да ме мислиш.

  На враќање од маркетот, сакав да паркирам во гаражата па наместо да притиснам кочница, јас по грешка притиснав на педалата за гас.
  Вратата на гаражата малку се искриви а јас не намерно удрив во твојот нов автомобил. Многу ми е жал, знам дека имаш златно срце и дека ќе ми простиш.

  Знаеш дека многу те сакам и ти испраќам фотографија за да видиш што сум направила.
  Многу би сакала да си сега до мене и да ме прегрнеш.

  Твојата сакана сопруга
  П.С. Те бараше љубовницата- напишала таа

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.