6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ДОЗА ХУМОР: Ако диригентската палка е таман и магарето ќе рика по ноти (ВИДЕО)

  Едно урнебесно видео за тоа како и магарето има слух за „музика“ и вид да ја следи диригентската палка.

  Погледнете го видеото и слушнете. Уште една потврда дека за добар диригент, нема лоши солисти.

  Нема што, ова сигурно ќе успее да ве насмее и да ве расположи доколку имате лош ден.

  Dajte naziv ovom videu…❤️?

  Posted by Festina Lente on Monday, 4 March 2019

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.