6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Дечкото и рекол дека е грда и непривлечна, а таа смислила најдобра можна одмазда (фото)

  Миранда Бејкер, 18-годишна студентка преку ноќ станала ѕвезда на друштвените мрежи поради начинот на кој го оставила момчето со кое излегувала нешто повеќе од еден месец.

  -Откако синоќа ме нарече одвратна, успешно изгубив 90 килограми – објавила Миранда на Твитер, алудирајќи на момчето со кое излегувала.

  -Ми рече дека сум се однесувала одвратно и непривлечно, а еден час подоцна ми се јави да му се извинам што сум го оставила. Не сакав да се извинам затоа што тој ме нарече одвратна и непривлечна – рекла Миранда.

  Нејзината објава за кратко време собрала повеќе од 420 лајкови и 57 илјади споделувања.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.