6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Дете се жалело на дадилката, а оваа снимка открила морничава вистина – родителите биле запрепастени

  Морате да имате целосно доверба во личноста на која ѝ го предавате вашето дете на чување. Дезире Лебланк имала лошо искуство со дадилката.

  Нејзиното дете почнало чудно да се однесува и да се жали на однесувањето на дадилката, а потоа родителите ја виделе снимката од скриената камера.

  Погледнете:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.