6 C
Skopje
сабота, јули 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Дедо го има најпопуларниот инстаграм профил во Србија: Секој ден објавува по едно селфи поради само една причина

  Дедото Зоран Станковиќ станал хит на интернет, а неговите селфи фотографии сите почнале да ги споделуваат на социјалните мрежи.

  Овој господин направил Инстаграм профил на кој објавува само свои фотографии на различни места, а доаѓа од Кралево. Дедото објавува по една фотографија на ден бидејќи како што вели сака истата да биде следена и лајкната од што поголем број на луѓе.

  Зоран често ги менува очилата и своите стилови за сликање, а веќе добил и голем број на следбеници, на кои им е бескрајно симпатичен токму од тие причини.

  selfie

  “Тоа, легендо”, “Еј Зоки, дали е тој џемер рачно плетен”, “Ајнштајне, царе”, се само некои од коментарите.

  Фото
  Фото

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.