6 C
Skopje
недела, јуни 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Девојка се фрли од мост во Скопје

  32 годишна жена околу 18 часот се фрлила од железничкиот надвозник на булевар „3-та Македонска Бригада“ во близина на Стара Амбуланта Пролет, дознава Centar.mk

  Веднаш потоа била повикана Итна медицинска помош и жената била однесена во Ургентниот центар во „Мајка Тереза“ каде ќе биде задржана на дополнителни прегледи и опсервација.

  Информацијата за обидот за самоубиство ја потврдуваат од МВР.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.