6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Девојка му побарала пари а тој и раскинал – следувала сурова одмазда (фото)

  На еден маж по професија банкар му се случило вистински шок откако раскинал со својата девојка, руската манекенка Кристина Кучма.

  Имено манекенката откако за време на една вечера во ресторан со своето момче од него му побарала 50 илјади долари за да започне сопствен бизнис и откако тој ја одбил и и раскинал во дворот во сопствената куќа го чекало вистинско изненадување.

  Имено неговата девојка која сакала да му се освети му го паркирала неговиот мерцедес директно во базенот, а откако го извади својот потопен автомобил тој си ја отвори душата

  -Морам и јас да прифатам дел од одговорноста, ако жената не е луда, мора вас да ве сака, а јас мора многу да сум ја излудел за да ми го паркира автомобилот во базен, вели тој.

  Тој вели и дека за време на нивната вечера и рекол дека ако таа сака момче кое ќе и дава пари и да не работи ништо, тогаш мора таа да била со погрешен човек, по оваа таа му истурила чај врз лицето и си заминала со клучевите од неговиот автомобил.

  -Лажго, рече дека ќе ми помогнеш да започнам сопствен бизнис, тоа беа твоите зборови, епа сега ќе се изненадиш од она што ќе го видиш во својот двор.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.