6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Девојка болна од рак отишла кај фризерот – кога ја ишишал нејзината долга коса сите биле воодушевени

  Откако заболела од рак, оваа преубава девојка Лаура, решила  да оди на фризер. Таа морала да се прости од нејзината долга коса.

  Требала скоро да тргне на хемотерапија, па сакала да ја скрати својата долга коса пред самата да и падне.

  Отишла кај фризерот Џерем Лордет во Њујорк.Не и било сеедно кога почнал да и ја сече нејзината долга коса.

  Не дошла само поради шишање. И требало нешто што ќе ја расположи пред почетокот на хемотерапијата.

  Џерем почнал полека со сечење и на неа ни и било сеедно. Меѓутоа, кога ја видела својата фризура на крајот била целосно воодушевена.

  Погледнете ја нејзината трансформација:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.