6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Двојката е во брак 49 години,а оваа трансформација ги натера повторно да се вљубат еден во друг (видео)

  Џо и Кевин Тајлер се запознале кога имале 14 и 16 години.

  Двајцата биле во тинејџерски години и од тогаш се вљубени, а 49 години подоцна нивната љубов се уште е силна. Имаат пет деца, 14 внуци и 12 правнуци, а се уште неизмерно се сакаат. Еден на друг се најдобриот пријател, задно се забавуваат и се возат низ државата на моторот на Кевин.

  Иако се сакаат поради тоа кои се и како изгледаат, мала промена било токму тоа што им било потребно на успеале да ги Денот на вљубените. Со помош на тимот  стилистите Лоис Лицари и Џил Мартин заедно успеале да ги изненадат со трансформација овие двајца вљубени.

  Погледнете ја нивната трансформација:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.