6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Две деца си играле во езерото, но кога ќе видите што скокна во вода по нив, ќе занемете

  На прв поглед изгледа како обично видео од две деца кои си играат и се разладуваат во езеро во Индија.

  Меѓутоа, оваа карпа е позната по стравични случувања. Самата таа била мета за освојување и многу битки.

  Камерата ги снимила децата кои си играат, а потоа се случува нешто неверојатно.

  Погледнете:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.