6 C
Skopje
недела, јуни 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Двајца татковци близнаци се оженија со две сестри близначки: Кога ќе ги видите нивните деца, ќе се изненадите

  Ентериерот е приказна за овие два пара близнаци, кои за многу кратко време ги започнале сите свои љубовни авантури, а на крајот од лудите ноќи во дискотеките решиле да се венчаат пред олтарот.

  Едниот брат во еден центар, другиот брат во другиот центар, истиот ден, во исти одела и венчаници, а нивните фотографии го обиколија светот.

  Приказната започна во Охајо во 1998 година, кога во ноќен клуб се родија две групи близнаци, а во еден момент им се придружија и двајца браќа близнаци.

  Многу брзо почнаа да излегуваат заедно, а за кратко време решија и да се венчаат.

  Младенците беа облечени во исти костуми и венчаници, се венчаа заедно во ист ден и имаа заеднички празник, а оваа интересна приказна за многу кратко време го обиколи светот.

  Двете семејства живеат во две одвоени куќи и функционираат како едно семејство, но најинтересно е што имаат деца близнаци.

  Прво Дејан и Крег родиле близнаци, а подоцна и Марк и Дарлин станале родители на близнаци. Покрај близнаците, овој пар има уште едно дете.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.