6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Дали после спиење на вашата перница има мало „вирче“ од плуканка- причината за тоа ќе ве изненади

  Она што често знае да се случи е после спиење, на перницата да направиме мала „бара“ од плуканка, а на многу луѓе тоа многу често им се случува.

  Еве што говори тоа за вашиот сон:

  Обично оние кои се многу уморни и не спиени, на перницата прават вакво мало „вирче„ од плунка.

  Оваа ситуација се случува кога сте многу уморни,  или ако сте имале проблем да заспиете, но исто така и дека не сте се разбудиле во текот на целата ноќ. Што значи дека сонот ви бил непрекинат.

  Уште едно нешто што може на укажува на оваа појава е дека сте сонувале нешто убаво, и дека вашето расположение е добро, па обично после ваков сон се чувствувате одморено.

  Ваква ситуација се случува понекогаш и кога не спиете, но сепак сте многу уморни.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.