6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Дали е ова најубавото семејство кое сте го виделе: Сите се модели, па дури и кучето

  Во секое семејство постои еден член кој се гордее поради својата изразита убавина. Овде го нема тоа – сите се убави, толку многу што се професионални модели. А, кога велиме сите, мислиме и на кучето.

  Семејството Прајс од Бидфор во Велика Британија е заштитно лице на многу брендови, а нивните лица се гледаат од многу билборди ширум Велика Британија.

  Семејството манекени го сочинуваат: мајката Ема (34), таткото Кристофер и децата Мили (6), Оскар (5), Мејси (2).

  Толку се природно фотогенични што дури и кучето Виски повремено учествува во кампањите. Единствен член кој не учествува во тие активности е нивната мачка.

  Се согласувате ли дека тие се најубавото семејство?

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.