6 C
Skopje
среда, февруари 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Група на тинејџери шетајќи по брегот пронашле куфер, па повикале полиција- На вести дознале за што се работи (ВИДЕО)

  Група на тинејџери шетајќи по брегот на Сиетл пронашле куфер, а во него се наоѓале посмртни останки, по што веднаш повикале полиција.

  Целата случка е снимена и споделена на „Тик-ток“, а полицијата во Сиетл соопштила дека во куферот се пронајдени човечки остатоци.

  „Нешто трауматично се случи што ми го промени животот“ напишал корисникот на социјалната мрежа „Тик-Ток“

  „Најдовме црн куфер, се шегувавме дека во него има можеби пари … но миризбата преовладуваше.

  На снимката потоа се гледа како една девојка откако го отвора куферот, повикува полиција.

  Полицијата го потврдила сомнежот, а уште една вреќа е пронајдена недалеку од тоа место.

  Тинејџерите кога слушнале на вести, тогаш дознале за што се работи и што има во кесите.

  Истрагата е сè уште во тек.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.