6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Го прочитала дневникот на својата ќерка и открила страшни работи кои ова момче и ги правел во нивната куќа

  Мајка на 12 годишно девојче открила дека нејзината ќерка ја силувал постар тинејџер откако го прочитала нејзиниот дневник, пренесува Дејли Меил.

  Тејлор Џејмс Дусен (18) од Мичиген ќе биде осуден на најмалку 5 години затвор, додека најголемата можна казна која му следува е 25 години.

  Тој е прогласен за виновен за силување на дете кое е помладо од 13 години. Полицијата е известена за нападот откако мајката на девојчето го прочитала нејзиниот дневник.

  Според обвинителството, Дусен својата жртва ја запознал пред да го изврши нападот. Девојчето (12) го запознал преку заеднички пријател 2016 година.

  Тој нападот го извршил во март 2017. година во куќата на својата жртва.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.