6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Го однел кучето на прошетка а тоа намирисало нешто чудно: Почнале да копаат и се шокирале

  Вистина е дека кучињата изгледа имаат шесто сетило, а доказ за тоа е и оваа приказна која сите ги остави во шок.

  Оовј случај кој доаѓа од Кина има среќен крај, а почнува кога еден сопственик на куче го однел во шума на прошетка, а кучето таму намирисало нешто чудно и почнало да се врти околу едно место и да лае.

  Иако на почетокот сопственикот не мислел дека се работи за нешто сериозно, потоа сфатил дека неговото куче спасило живот.

  Сопственикот почнал да копа, па открил дека некој во земјата закопал живо бебенце. Тоа брзо било транспортирано во болница, и така му го спасиле животот.

  Бебето било старо месец ипол и било болно.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.