6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Го запознала на интернет и отишла на состанок кој никогаш нема да може да го заборави

  Замислете си да одите на долгоочекуваниот состанок со лицето кое ви се допаѓа и наместо грижи за првиот бакнеж, почнувате да се грижите за животот на вашиот потенцијален партнер.

  Такво нешто ѝ се случило на  45-годишната Џени, која заминала да се сретне со  мажот кој го запознала преку интернет, а разговорот бил еднакво угоден, како и преку интернет. Она што се случило подоцна, за ѓал не се случува ретко, но не и на луѓе кои штотуку се запознале.

  Додека јаделе, мажот три пати се закажлал, но одеднаш почнал и да се гуши. Џени му пришла за да го опипа пулсот и сфатила дека не дише, па почнала да го оживува. По некое време почуствувала откуцувања на срцето, но многу слаби. Брзата помош дошла по 8 минути, а Џени отишла во болница заедно со него.

  Идниот ден таа се јавила во болницата и добила прекрасна вест, а тоа е дека тој се чувствува добро. Отишла да го посети и да поразговара со него, а тој рекол дека се сеќава на секој детал.

  Тие продолжиле да контактираат, а по неговото целосно закпренување тие ќе го повторат состанокот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.