6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Гордана се скарала со семејството па си направила надгробна плоча – пораката стана хит

  Пораката на надгробната плоча на Гордана Марјановиќ Станковиќ стана Интернет хит.

  Таа има проблеми во односите со семејството па им оставила порака на необичен начин, со порака на надгробна плоча за себе.

  – 36 години во Германија многу работеше, тажеше, плачеше за дома. Сега три години во родното место за кое живеев велат дека ги мразам, дека сум злобна и тоа ми се гледа по очите. Затоа сама си кревам споменик, тие не се должни да го прават тоа за жена која им нанела зло, напиша таа.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.