6 C
Skopje
понеделник, мај 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ги остави сите во неверување: Позната 37 годишна актерка пронајдена без знаци на живот

  Актерката и модел Стефани Серк ги остави сите во неверување и за жал замина на другиот свет на 37-годишна возраст и го остави семејството во тага, а светот во шок.

  -Ова е најтажниот период во нашите животи и не знаеме колку време ќе ни треба да ја победиме болката. Се надеваме дека нашата убава Стефани, мојот ангел, ќе почива мирно, напиша нејзиниот сопруг, мексиканскиот актер Демијан.

  Инаку, таа била пронајдена дома.

  Парот ја започна својата врска во 2010-та, а немаат заеднички деца.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.