6 C
Skopje
вторник, април 16, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Германците сакаат да бидат погребувани во море

  Погребалните служби во Германија објавиле податок, дека Германците масовно се одлучуваат да бидат погребувани во море.

  Германското здружение на гробарите објавило дека минатата година во Северното или Балтичкото море завршиле околу 20.000 кремирани луѓе.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.