6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Георгиевски: Браво јунаци, ја направивте Македонија горда!

  Претходниот претседател на Владата на Р.Македонија и сегашен претседател на ВМРО-Народна партија, Љубчо Георгиевски на неговата официјална фејсбук фан страна упати искрени честитки за европскиот ракометен шампион ВАРДАР.

  Неговата објава ви ја пренесуваме во целост:

  “Браво јунаци, ја направивте Македонија горда!

  Изградивте тимски дух и покажавте дека кога се игра со срце може да се помине преку секоја пречка.

  Искрени честитки за европскиот ракометен шампион ВАРДАР !!!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.