6 C
Skopje
сабота, март 2, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Гвинет Палтроу отиде на меден месец со својот поранешен сопруг и неговата нова девојка

  Оскаровката Гвинет Палтроу неодамна беше на меден месец со својот сопруг Бред Фалчук за кого таа се омажи во септември минатата година. Она што е интересно е дека актерката призна оти заедно со нив бил и нејзиниот поранешен сопруг, пејачот на „Колдплеј“, Крис Мартин, и неговата нова девојка Дакота Џонсон.

  „Тоа беше модерен меден месец“, рече Палтроу смеејќи се.

   

  View this post on Instagram

   

  Farewell to these beautiful atolls of peace #maldives #sonevajani

  A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

  Гвинет и Бред беа во луксузен рисорт „Сонева Јани“, каде што ноќевање чини од 3.000 до 20.000 долари, во зависност од вилата што сте ја избрале.

  Гвинет Палтроу и Крис Мартин беа во брак од 2003 до 2016 година и ги добија ќерката Епл и синот Мојсез. По разводот, актерката и пејачот останаа во добри односи, што го потврдува и фактот дека тие беа заедно на одмор.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.