6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Врсниците и велеле дека е грда и дека и дека има грди заби – Денес изгледа како девојка од милион долари

  0-годишната Анастасија Решетова неодамна ја отвори својата душа и кажа дека врсниците ја малтретирале поради изгледот.

  Манекенката, преживеала трауми додека и говореле дека е грда, премногу висока и дека има страшни заби, а таа во 2014 година стигнала до трката Мис Русија. Натпреварот секако завршил со нејзе како победник.

  -„Еднаш дома се вратив цела во модрици, бидејќи некогаш и физички ме малтретираа.“- вели манекенката.

  Денес, таа води салон за убавина, а напишала и книга за здрав живот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.