6 C
Skopje
четврток, март 30, 2023

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Љубовта на бабата е непроценлива во воспитувањето на децата

  Љубовта на бабата е бесценета Бабата ги сака своите внуци со длабока, нежна, искрена и совршена љубов. Оваа љубов никогаш не исчезнува. Кинезите сметаат дека таквата...

  Срцето ми се згрчи од тага кога ја видов мојата постара соседка како моли за леб на вересија

  Неодамна бев сведок на една многу непријатна случка која длабоко ме потресе. Живеам во соседството на една постара жена. Тетка Мима е пријатна, добредојдена,...

  Пеце „Cуперхикс“: Два дена молчам, но решив да проговорам што му се случи на мојот син, родители внимаваjте со

  Статус на Петар Младеновски: „Два дена се мислам дали да реагирам ама очигледно ова не смее да се премолчи. прифаќајте или враќајте повикот, бидејќи сметката...

  Доктор: Мора да го направите ова ако се разбудите помеѓу 1 и 3 часот наутро

  Системскиот недостаток на доволно сон има негативно влијание врз нашето здравје и нашата секојдневна активност на работа и во слободното време. „Несоницата може да...

  Врањеш не прекинува да провоцира: Вистината за Карлеуша е болна и никој не ја знае

  После скандалот кој ја потресе Србија, а се однесува на аферата меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, сега во јавноста излегоа нови информации кои дополнително ја банализираат целата ситуација.

  Имено сега во јавноста испливаа информации за односот на нив двајца. Огњен на своите соиграчи од клубот им се жалел Карлеуша е лоша во кревет.

  Врањеш кажа дека Карлеуша е никаква во кревет. Ние мислевме дека таа е бомба и перверзна, меѓутоа вистината е сосема поинаква. Умеела добро да го попали по пат на видео пораки, а потоа целосно би згаснала. Често му се жалела дека ја боли главата – рекол извор близок до Огњен.

  На Врањеш таа навистина му се допаѓала, но наводно мислела дека нејзиното име и презиме се доволни за постигнување задоволство.

  Карлеуша има превисоко мислење за себе, мисли дека на еден маж му е доволен фактот дека спие со неа. Неа ја палат предмети, корегографија, настапи, што ќе облече за настап. Сака да ги поместува гранците на естрадата, а сехксот и доаѓа како пропратна станица – заклучил изврот.

  Откако се појави на доделувањето на MAC- наградите Јелена Карлеуша во необично издание ја напушти Србија.

  Пејачката е забележана на аеродромот во Белград во црна комбинација и долг капут како заминува од Белград за Австрија.

  Но, она што најмногу ги изненади фановите е еден детаљ за кој сите зборуваат на Балканот.

  Станува збор за нејзините чевли кој ги носеше боса иако надвор времето е многу студено и под нулата.

  Карлеуша сепак со брзина на светлината маскирана со капа и очила за сонце го помина аеродромот.

  Извор: Галама

  Latest Posts

  Љубовта на бабата е непроценлива во воспитувањето на децата

  Љубовта на бабата е бесценета Бабата ги сака своите внуци со длабока, нежна, искрена и совршена љубов. Оваа љубов никогаш не исчезнува. Кинезите сметаат дека таквата...

  Срцето ми се згрчи од тага кога ја видов мојата постара соседка како моли за леб на вересија

  Неодамна бев сведок на една многу непријатна случка која длабоко ме потресе. Живеам во соседството на една постара жена. Тетка Мима е пријатна, добредојдена,...

  Пеце „Cуперхикс“: Два дена молчам, но решив да проговорам што му се случи на мојот син, родители внимаваjте со

  Статус на Петар Младеновски: „Два дена се мислам дали да реагирам ама очигледно ова не смее да се премолчи. прифаќајте или враќајте повикот, бидејќи сметката...

  Доктор: Мора да го направите ова ако се разбудите помеѓу 1 и 3 часот наутро

  Системскиот недостаток на доволно сон има негативно влијание врз нашето здравје и нашата секојдневна активност на работа и во слободното време. „Несоницата може да...

  АКТУЕЛНО

  Трагедија дома: Два питбула уби ле 2-годишно девојче и нејзиниот 5-месечен брат пред очите на нивната мајка

  Трагедија се случила во предградијата на американскиот град Мемфис, пишува NBC. Две кучиња ги нападнале и ги убиле децата на семејството кое ги одгледувало. Повредена...

  Во следните 20 години, ОВИЕ 9 земји ќе исчезнат од лицето на Земјата – погледнете ја црната листа!

  Дали некогаш сте се запрашале како би изгледал светот доколку некои земји престанат да постојат? Дали некои земји треба да ги проголтаат другите? Многу...

  Искрена исповед на мајка од Скопје: Мамо ти ми викаш да се женам, а ние немаме ниту нов

  Ова е приказна на жена кој искрено ја раскажува својата приказна поради економската состојав во која таа а и многу други граѓани живеат многу...

  Направете го ова и сметките за вода ќе ви се намали

  Заборавете на убава топла када кога можете само да се бањате. Ова значително ја намалува сметката за вода. Сепак, можете да го направите ова...

  СТАРО ВЕРУВАЊЕ, ОДБИВАЊЕТО НА КУМСТВО СЕ СМЕТА СО ГОЛЕМ ГРЕВ: Ако го направите тоа, ве чекаат вакви последици!

  Да се ​​избере некого за кум е голема одлука, а од друга страна е многу голема одговорност кога некој ќе не избере нас за...

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.