6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Внимание: Црното никогаш не било толку модерно. Хит ова лето ќе биде Неговото Височество црниот фустан

  Ве уверуваме дека оваа сезона ќе бидете вистински хит само со омилениот црн фустан. Ви нудиме нешто елегантно и лесно, а плус тоа може да изгледа и официјално – со потпетици или помалку елегантно – со еден пар патики и обична тексас јакна. Следните инспиративни фотографии го докажуваат тоа:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.