6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Внимавајте кога купувате половен автомобил – Еве како од искршени авромобили прават „нови“

  Купувањето половен автомобил може да биде купување мачка во вреќа ако не поведете стручњак кој ќе ги прегледа неговите клучни места.

  Зошто тоа е така погледнете во видеото, на кое е прикажано како добар мајстор целосно трансформира искршено „Бе-Ем-Ве“:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.