6 C
Skopje
петок, март 31, 2023

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Љубовта на бабата е непроценлива во воспитувањето на децата

  Љубовта на бабата е бесценета Бабата ги сака своите внуци со длабока, нежна, искрена и совршена љубов. Оваа љубов никогаш не исчезнува. Кинезите сметаат дека таквата...

  Срцето ми се згрчи од тага кога ја видов мојата постара соседка како моли за леб на вересија

  Неодамна бев сведок на една многу непријатна случка која длабоко ме потресе. Живеам во соседството на една постара жена. Тетка Мима е пријатна, добредојдена,...

  Пеце „Cуперхикс“: Два дена молчам, но решив да проговорам што му се случи на мојот син, родители внимаваjте со

  Статус на Петар Младеновски: „Два дена се мислам дали да реагирам ама очигледно ова не смее да се премолчи. прифаќајте или враќајте повикот, бидејќи сметката...

  Доктор: Мора да го направите ова ако се разбудите помеѓу 1 и 3 часот наутро

  Системскиот недостаток на доволно сон има негативно влијание врз нашето здравје и нашата секојдневна активност на работа и во слободното време. „Несоницата може да...

  Виц на денот: Правење дете на необичен начин

  Млад брачен пар имале проблеми да направат дете. По неколкугодишни експерименти, тие решиле да направат нешто необично.

  По долго размислување, решиле жената да спие со друг маж, под услов двајцата заедно да одберат со кој. Се качиле во воз, си зеле приватно купе за спиење и седнале во бифето. По неколку минути, се појавил некој страшно згоден тип, со фризура, извонредна облека и така натаму. И двајцата одлучиле дека тој ќе биде нивниот избор.

  Човекот отишол до непознатиот, тајно му посочил кон својата жена и рекол:
  – Еј, сакаш ли да ти средам за оваа девојка за 1000 денари?
  – Па да, зошто да не, само нема никаде.
  – Има, има, не се секирај, јас ќе средам.

  По 30 минути, фраерот се враќа и вели дека девојката е одлична, а сексот бил магичен. Но мажот почнал да си мисли: „Дали ќе се фати само од еднаш?“ И така реши да му понуди и втор пат:
  – А што велиш за уште една тура, штом си толку задоволен, за уште 1000 денари?
  – Екстра, може!

  По 30 минути, пак истата ситуација. Фраерот многу задоволен од третманот, а мажот пак со мисли во главата. Си мислел како тој се обидел со години и не успевал, а сега само 2 пати… И решил повторно да праша:
  – А трет пат? Овој пат само за 500 денари?
  – О, за 500 денари, не се ни мислам.

  И отишол повторно.
  По 30 минути мажот почнала да го фаќа криза. „Ако не се фати и од 3 пати? Џабе си правел толкави проблеми во животот.“ И само што се појавил непознатиот на вратата го прашал:
  – Еј, ајде и четврти пат, но овој пат куќата често.
  – А, не, не. Нема шанси.
  – Е ајде де, само уште еднаш. Што е проблемот?
  – Не можам брат, разбери ме, немам повќе кондоми!

  Latest Posts

  Љубовта на бабата е непроценлива во воспитувањето на децата

  Љубовта на бабата е бесценета Бабата ги сака своите внуци со длабока, нежна, искрена и совршена љубов. Оваа љубов никогаш не исчезнува. Кинезите сметаат дека таквата...

  Срцето ми се згрчи од тага кога ја видов мојата постара соседка како моли за леб на вересија

  Неодамна бев сведок на една многу непријатна случка која длабоко ме потресе. Живеам во соседството на една постара жена. Тетка Мима е пријатна, добредојдена,...

  Пеце „Cуперхикс“: Два дена молчам, но решив да проговорам што му се случи на мојот син, родители внимаваjте со

  Статус на Петар Младеновски: „Два дена се мислам дали да реагирам ама очигледно ова не смее да се премолчи. прифаќајте или враќајте повикот, бидејќи сметката...

  Доктор: Мора да го направите ова ако се разбудите помеѓу 1 и 3 часот наутро

  Системскиот недостаток на доволно сон има негативно влијание врз нашето здравје и нашата секојдневна активност на работа и во слободното време. „Несоницата може да...

  АКТУЕЛНО

  Трагедија дома: Два питбула уби ле 2-годишно девојче и нејзиниот 5-месечен брат пред очите на нивната мајка

  Трагедија се случила во предградијата на американскиот град Мемфис, пишува NBC. Две кучиња ги нападнале и ги убиле децата на семејството кое ги одгледувало. Повредена...

  Во следните 20 години, ОВИЕ 9 земји ќе исчезнат од лицето на Земјата – погледнете ја црната листа!

  Дали некогаш сте се запрашале како би изгледал светот доколку некои земји престанат да постојат? Дали некои земји треба да ги проголтаат другите? Многу...

  Искрена исповед на мајка од Скопје: Мамо ти ми викаш да се женам, а ние немаме ниту нов

  Ова е приказна на жена кој искрено ја раскажува својата приказна поради економската состојав во која таа а и многу други граѓани живеат многу...

  Направете го ова и сметките за вода ќе ви се намали

  Заборавете на убава топла када кога можете само да се бањате. Ова значително ја намалува сметката за вода. Сепак, можете да го направите ова...

  СТАРО ВЕРУВАЊЕ, ОДБИВАЊЕТО НА КУМСТВО СЕ СМЕТА СО ГОЛЕМ ГРЕВ: Ако го направите тоа, ве чекаат вакви последици!

  Да се ​​избере некого за кум е голема одлука, а од друга страна е многу голема одговорност кога некој ќе не избере нас за...

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.