6 C
Skopje
вторник, април 16, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Виц на денот: Малиот Трпе требало да се жени и пред венчавката го прашува татко му

  Малиот Трпе требало да се жени и ден пред венчавката го прашува татко му:

  -Тато, што треба правам на првата брачна ноќ?- Сине, се што прави жена ти, прави и ти.

  Така и било. После венчавката одат во собата, жена му го гледа и он ја гледа неа. Она се соблака, и он се соблака. Она легнува во кревет, легнува и он. Она дига нога, и Трпе дига нога.

  Му паднало чудно и ја прашал жена му:- И сега што?А она му одговорила:- Епа сега ќе чекаме некој да не изе*е.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.