6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИЦ: Ивица е неженет, живее со својот татко и работи во фамилијарната фирма

  Ивица е неженет, живее со својот татко и работи во фамилијарната фирма. Кога дознал дека ќе добие наследство од својот болен татко, решил дека треба да се ожени и да ужива во богатството со жена си.

  Една вечер, на состанок со соработници инвеститори, забележал прекрасна девојка, најубавата жена која ја видел во животот. Нејзината природна убавина го оставила без здив.

  „Можеби ти изгледам како секој обичен маж, и се обратил, но за 5 години кога ќе умре татко ми, ќе наследам 10 милијарди евра.“

  Искрено воодушевена, таа му ја зела визит картичката.

  После 3 дена му станала маќеа.

  Поука: Жените се далеку подобри финансиски планери од мажите

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.