6 C
Skopje
вторник, април 16, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИЦ: Државниот службеник и кафето

  Вработен во јавна администрација се враќа изнервиран од работа и и вели на жената:

  – Добро ма Маро, какво беше тоа кафе што ми го направи сабајле?

  – Па малку појако, со 2 лажички кафе.

  – Друг пат да не ти се повтори! Цел ден око не можев да склопам на работа!

  Извор: Motika.mk

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.