6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИЦ: Господ сака да му ја исполни последната желба на еден човек

  Починал еден човек и стигнал кај Господ. Господ знаејќи дека човекот е добар и дека правел добрини на земјата му рекол да каже една желба која лично дедо боже ќе му ја исполни.

  Човеков рекол – Ако може еден автопат да направиш кој ќе ги поврзува сите континенти па така луѓето побрзо ќе стигаат од едно место на друго.

  Господ на тоа рекол – Како бре толкав автопат,знаеш ли ти колку е тоа работа? Нема шанси ,кажи нешто друго.

  Човекот тогаш рекол -Епа тогаш ај помогними да ги разберам жените,да сватам какви желби имаат,да сватам што сакаат ,што ги задоволува.

  Господ се замислил и му рекол – Море чоече,автопатот да биде у 2 или у 4 ленти?

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.