6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  (Видео) Хрват фрли кауч низ прозорецот по победата над Русија

  Триумфот на хрватската репрезентација над Русија во четвртфиналето на Светското првенство, предизвика голема еуфорија кај навивачите.

  Така, додека некои славеа со песна, други со бакли, трети со алкохол, еден хрватски навивач го фрли каучот низ прозорецот.

  Видеото го споделија медиумите во регионот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.