6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Стави цименто во пластично шише – трик кој ќе ве воодушеви

  Едно момче кое го има Јутуб каналот „HomeMadeModer“ обожува да си игра со цименто и да прави креации кои се многу посебни и изгледаат фантастично.

  Иако е тешко да се замисли дека некој може да си игра со цемент, гледајќи го него, тоа делува толку едноставно, така што сите ќе посакате да си играте со оваа смеса.

  Со леснотија во домашни услови прави модерни скулптури за кои некои луѓе се спрмни да издвојат голема сума на пари за да ги имаат во своите домови како украси.

  Погледнете го видеото, па и сами станете мали уметници.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.