6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Со инвалидска количка сам си направи тротоар за да се симне – видео кое го растажи регионот

  Еден човек во инвалидска количка беше снимен како со помош на чекан удира по тротоарот за да си направи спуштен тротоар.

  Видеото од Босна го крена регионот на нозе.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.