6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Видео: Сопругот постојано и велел дека ништо не работи, па снимила видео и го замолчела засекогаш

  Една мајка сакајќи да го научи на лекција својот сопруг, откако ја навредил дека ништо не прави по цел ден затоа што е домаќинка, одлучила да го замолчи така што снимила видео.

  Гема Чалмерс со видеото му покажала на сопругот дека нејзиниод ден не е нималку едноставен и дека повеќе би сакала да оди на работа.

  Видеото го опишува целиот нејзин ден и Гема открила дека нејзиниот сопруг го променил неговото мислење откако го изгледал.

  Видеото можете да го погледнете на овој ЛИНК

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.