6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Слушнале како бебето плаче: Кога влегле во собата имале што да видат

  Млад пар слушнал дека нивното бебе плаче во креветчето. Тие побрзале во соба да видат што се случува.

  Не можеле да веруваат во она што го гледаат. Нивното мало кученце стоело покрај креветот.

  Кучето не направило ништо лошо, напротив, внимателно го лулало креветчето на бебето.

  Погледнете го ова слатко видео:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.