6 C
Skopje
сабота, мај 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Се обиде да и го украде мобилниот,но наместо тоа си доби „ќотек„

  Кога ќе налетате на погрешна личност лесно може да го извлечете дебелиот крај.

  Овој крадец не се ни надеваше дека ќе го снајде вакво нешто кога од жена се обиде да украде мобилен.

  Жената го научи на памет а крадецот, почна да бара и помош за да се спаси.

  Погледнете го видеото:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.