6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Се исполнува сонот на сите жени – доаѓа машина која сите домаќинки ќе ја обожаваат

  На огромен број жени во светот желбата најпосле ќе им се оствари. Ова чудо од машина на продажба ќе се најде во 2019 година.

  Во Сан Франциско е измислена машината “FoldiMate” која самата пере, пегла, суши и ги дипли алиштата.

  Потребно е само да ставите најмногу до 15 работи и веќе за една минута машината ќе ви ги врати чисти и убаво суредени, па ви останува уште да ги ставите во орман.

  Овој изум веќе го порачаа првите купувачи. Цената секако не е мала – оваа машина ќе чини oд 700-850 долари.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.