6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  (ВИДЕО) Само во Скопје сред ГТЦ: На штанд во продавница се пушта порнич

  Во нашата земја се е возможно, што и да се случи не е неверојатно, па веќе и работи кои се чудни за светот, кај нас се прифаќаат сосема нормално.

  Таква е последната снимка која се појави на Твитер, а истата прикажува што се гледа на штанд во продавница во Градскиот трговски центар во Скопје.

  Без нималку срам, каде поминуваат огромен број на малолетни и мали дечиња, на телевизорот е пуштен порнич со содржина која е дозволена за лица над 18 години.

  Коментар не е потребен.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.