6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Видео: Сакал да ѝ помогне на девојка да паркира, па за малку ќе завршел трагично

  Момче од Виетнам сакало да помогне на една девојка полесно да се паркира, но набрзо зажалил, бидејќи таа по греша стиснала нагас и го „залепила“ за ѕид.

  Како што пренесуваат медимите, набрзо на помош дошле минувачи, а девојката која била зад воланот не можела да верува што сторила.

  Поради невнимание скоро можела да го убие.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.