6 C
Skopje
петок, февруари 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Сакал да украде луксузен автомобил, но го стигнала казната

  Доколку купувате скапоцен автомобил мора да го прифатите фактот дека некој ќе се обиде да го украде. Таков е случајот и со „јунакот“ од видеото.

  Тој се обидел да украде скапоцен автомобил, обидувајќи се безуспешно да го скрши прозорот со цигла.

  После неколку обиди се откажал, но потоа се вратил со поголем камен. И тогаш, кога тој сакал да наштеди на друг, кармата го стигна.

  Она што следело е неверојатно…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.