6 C
Skopje
четврток, јуни 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Видео: Пријателите ја натерале да ја смени фризурата по долги години – кога излегла не ја познале

  Косата е многу важна за целокупниот изглед, па така и кај оваа девојка. Таа излезе од ризерски салон во сосема ново руво, издание во какво што никој не ја видел дотогаш.

  Таа имала долга, црвеникава коса, а другарите ја натерале да го промени старинскиот изглед и да влезе во фризерски салон.

  Ова е трансформацијата:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.