6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Видео: Престигнувал колона од 5 автомобили – Погледнете што го дочека на крајот

  Сите добро знаеме дека престигнувањето колона на автомобили е забрането, без оглед дали сте на испрекината линија или не.

  Меѓутоа, секогаш постојат „паметни“ кои мислат дека правилата во сообраќајот не се донесуваат на нив.

  Во следното видео, еден „генијалец“ не можел мирно да вози во колоната, па тргнал да престигнува. Погледнете што го дочекало на крајот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.